Ergometr KETTLER TOUR 400

Ergometr KETTLER TOUR 400

ergometer s indukčnou brzdou a hlbokým nástupom, regulácia výkonu 25-250 W, držiak na tablet, Bluetooth rozhranie, využitie aplikácie KETTMaps, 10 programov vr. HRC módu, pamäť pre 4 osoby, 6 kg zotrvačník, hmotnosť 34 kg, nosnosť 130 kg

 Celý popis
Dostupnosť v e-shope
K dispozícii od 21. 6. 2024
1,000 EUR
833 EUR bez DPH
Potrebujete pomôcť s objednávkou?
Servis u vásServis u vás
3 roky záruka 3 roky záruka
Doprava zadarmoDoprava zadarmo
Bezplatná inštaláciaBezplatná inštalácia
Výrobca: KETTLER
Kód: EM1012-400
EAN: 7640119481425

Popis

Ergometer KETTLER TOUR 400 s hlbokým nástupom predstavuje cenovo dostupný trenažér vhodný pre efektívny domáci tréning celej rodiny. Ergometer je vybavený množstvom praktických prvkov, vďaka ktorým sa dokonale prispôsobí potrebám trénujúceho. Od pohodlného fitness sedla s možnosťou výškového aj horizontálneho posunu, cez riadidlá s variabilným úchopom, až po prehľadný počítač s intuitívnym ovládaním. Pre motivačný tréning si možno vyberať z 10 integrovaných programov, vrátane pulzom riadeného módu. V pamäti počítača môžu byť trvalo uložené osobné dáta pre 4 osoby súčasne. Veľkou prednosťou je tiež možnosť prepojenia trenažéra so smartfónom alebo tabletom a využitie tréningovej aplikácie KETTMaps.

Pre koho je ergometer vhodný

Programovateľný ergometer KETTLER TOUR 400 vychádza z najmodernejších poznatkov a technológií na trhu aeróbnych fitness trenažérov a je určený ako pre domáci tréning, tak aj pro profesionálnych športovcov či rehabilitačné centrá. Vhodný je tiež na lekárske účely a na ďalšie použitie, pri ktorých je vyžadovaná robustná konštrukcia a široká škála nastavenia záťaže s dôrazom na presné meranie výkonu. Jednoduchú a pohodlnú obsluhu ocenia ako starší ľudia, ktorí sa chcú nenásilným tréningom udržiavať v kondícii, tak aj ľudia so zníženou pohyblivosťou, ktorí sa potrebujú pozvoľna rehabilitovať napríklad po úraze.

Špeciálne funkcie ergometra

 • Indukčný brzdný systém s 2 užívateľskými módmi. AUTO mód (nezávisle na otáčkach) – užívateľ si volí cieľovú záťaž vo wattoch (25-250 W, po 5 W krokoch). Brzdný odpor je regulovaný automaticky podľa hodnoty cieľovej záťaže. MANU mód (závisle na otáčkach) – užívateľ si volí stupeň záťaže, ktorý zostáva nezávislý na frekvencii otáčok (20 stupňov záťaže). Na displeji sa zobrazujú aktuálne hodnoty výkonu vo wattoch (25-250 W, po 5 W krokoch).
 • Pulzom riadené programy s možnosťou voľby cieľovej kardiozóny. Tréningový mód umožňuje výpočet cieľovej hodnoty tepu na základe veku a podľa zvolenej kardiozóny Fat/Fit (spaľovanie tukov / posilňovanie). Na základe stanovenej cieľovej hodnoty a aktuálnej tepovej frekvencie potom inteligentný program ovplyvňuje priebeh tréningu dávkovaním záťaže a udržuje tak optimálne tréningové tempo.
 • Ergonomické riadidlá s rýchlym výškovým nastavením. Špeciálne tvarované riadidlá si možno novo podľa potrieb postavy upraviť a výškovo nastaviť pomocou praktického rýchloupínacieho mechanizmu.
 • Moderný a zábavný tréning. Prepojte trenažér prostredníctvom Bluetooth rozhrania s vaším smartfónom alebo tabletom a využite výhody tréningovej aplikácie KETTMaps.

Technické parametre ergometra

 • Tichý prevodový systém. Šliapací stred je osadený priemyselnými ložiskami, energia vynaložená na šliapanie sa prevádza do zotrvačníka za pomoci plochého priemyselného remeňa s pozdĺžnym drážkovaním. Zotrvačník o hmotnosti 6 kg je kalibrovaný proti kmitu, pomer otáčok stred/zotrvačník je 1:10.
 • Vybavenie trenažéra. Komfortné fitness sedlo s možnosťou výškového a horizontálneho posunu as úpravou sklonu posedu, ergonomické riadidlá s variabilným úchopom a výškovou nastaviteľnosťou, samonastavovacie remienkové pedále, stojanček na pulzovanie na smartfón alebo tablet, kolieska nerovností podlahy (vzadu).
 • Zosilnený rám s nízkym nástupom. Nízky nástup umožňuje veľmi pohodlné nasadanie na ergometer, a to aj pri pohybovej indispozícii. Robustná konštrukcia rámu je navrhnutá pre zaťaženie 130 kg.
 • Elektronické meranie pulzu. Dlaňovými senzormi (sú súčasťou) alebo prostredníctvom hrudného pásu, ktorý meria s presnosťou EKG (voliteľné príslušenstvo).
 • Napájanie trenažéra. Sieťová prípojka: 230V/50Hz.
 • Minimálne nároky na priestor. Rozmery po zostavení (d × š × v): 119 × 55 × 137 cm. Hmotnosť: 34 kg.

Tréningový počítač

 • Tréningový počítač. Ľahko ovládateľný LC displej 11,7 x 8,6 cm prehľadne zobrazuje šesť najdôležitejších tréningových hodnôt: čas, rýchlosť, tréningovú vzdialenosť, pulz, frekvenciu šliapania za minútu a spotrebu energie. Displej zobrazuje aktuálny údaj o záťaži vo wattoch. Vyhodnotenie vydýchávacieho pulzu vrátane stanovenia kondičnej známky 1-6 (Recovery). Priemerné tréningové dáta sa zobrazujú počas aj po skončení tréningu.
 • Foliovaný displej a klávesnica počítača. Vysoko kvalitný tréningový počítač 17,5 x 20 cm. Zariadenie je chránené pred potom vrstvou akrylátového skla.
 • Pamäť na ukladanie osobných údajov. Pamäť pre osobné údaje 4 osôb a jedného hosta. Osobný profil zahŕňa definíciu dát, ktoré sa využívajú na výpočet a určovanie kardiozón.
  Programové vybavenie. 10 tréningových programov zahŕňa: Quickstart pre okamžité začatie tréningu, 6 programov s prednastaveným záťažovým profilom, 1 pulzom riadený program (HRC) a 1 používateľsky nastaviteľný profil. Možnosť predvoľby cieľových hodnôt pre čas, vzdialenosť, spotrebu energie a kardiozóny (Fat/Fit/manual).

Tréning na ergometri

Posilňované partie a vplyv na zdravie:

 • dolná polovica tela: stehná, lýtka

Jazda na ergometri priaznivo ovplyvňuje kardiovaskulárny systém, zvyšuje kapacitu pľúc a celkovú vytrvalosť. Tento typ tréningu umožňuje predovšetkým komplexné posilňovanie všetkých svalových partií dolných končatín, a je taký vhodný nielen na udržiavanie kondície, spaľovanie tukov a prevenciu zdravotných komplikácií. Vďaka presnému dávkovaniu záťaže sa hodí aj na lekárske využitie a športovú medicínu. Súčasne je ideálna aj pri rekonvalescencii po úraze, srdcových príhodách alebo kĺbových problémoch.

Servis a záruky

Na všetok fitness sortiment KETTLER garantujeme nadštandardnú záručnú lehotu 36 mesiacov, počas ktorej vykonávame servis bezplatne priamo u zákazníka. Jednotlivé komponenty produktu majú svoje unikátne identifikačné číslo (viď montážny návod). Servis zaisťujeme samozrejme aj po uplynutí záručnej doby. Nadštandardnými zárukami a prvotriednym záručným aj pozáručným servisom vám chce KETTLER trvalo zaistiť plnohodnotný a bezstarostný tréning.

Kde nakúpiť/vyskúšať

Odporúčame si produkt pred nákupom vyskúšať a uistiť sa, či daný model bude plne vyhovovať, prípadne sa o vhodnosti trenažéra vopred poradiť s odborníkom. Kontaktovať môžete ktoréhokoľvek z našich autorizovaných predajcov KETTLER. Alebo sa vydajte priamo do jedného z našich showroomov KETTLER, a to v Prahe – Ruzyni, v Prahe – Čestliciach alebo v Bratislave – Zlatých pieskoch, kde je možné spojiť príjemné s užitočným – trenažérov si vyskúšať a vyskúšať aj.

Kvalita zn. KETTLER

 • 3 roky záruka, značkový servis u zákazníka
 • DIN EN 957-1/5, trieda HA, bezpečnostný voľnobeh
 • testované podľa prísnych bezpečnostných noriem TÜV
 • ohodnotené prestížnym certifikátom akosti GS

Alternatívne produkty

ergometr s indukční brzdou a hlubokým nástupem, regulace výkonu 25-400 W, držák na tablet, Bluetooth rozhraní, využití aplikace KETTMaps, 10 programů vč. HRC módu, paměť pro 4 osoby, 8 kg setrvačník, hmotnost 36 kg, nosnost 150 kg
Skladem
1,299 EUR
ergometer, elektronicky ovládaný indukčný brzdný systém, 32 stupňov záťaže, bohatá programová ponuka, Bluetooth rozhranie, 3-dielne kľučky, 14 kg zotrvačník, nosnosť 150 kg
Dostupné od 14. 6. 2024
579 EUR

Navštivte naše showroomy

Showroom, Bratislava

Více informací

Showroom, Praha - Čestlice

Více informací

Showroom, Praha - Ruzyně

Více informací

Potrebujete pomôcť s objednávkou?

+421 902 571 642 Infolinka TOORX

Naše značky

Zůstaňte ve spojení

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a získejte včasné slevové nabídky, aktualizace a informace o nových produktech.
Top