Posilňovacia veža KETTLER FITMASTER

Posilňovacia veža KETTLER FITMASTER

multifunkčná posilňovacia veža, Butterfly, Latissimus, predkopávanie, závažie 5-60kg, nosnosť 130kg

 Celý popis
Dostupnosť v e-shope
Skladem
Vystaveno na showroomu
1,000 EUR
833 EUR bez DPH
Potrebujete pomôcť s objednávkou?
Servis u vásServis u vás
3  roky záruka 3 roky záruka
Doprava zadarmoDoprava zadarmo
Výrobca: KETTLER
Kód: MG1041-300
EAN: 7640119481463

Popis

Posilňovacia veža KETTLER FITMASTER predstavuje cenovo dostupné multifunkčné vybavenie do menšej domácej posilňovne, ktoré umožní veľmi účinne a bezpečne posilňovať všetky svalové skupiny ako hornej, tak dolnej časti tela.

Pre koho je posilňovacia veža vhodná

Posilňovacia veža je vhodná pre každého, kto má záujem o komplexný a bezpečný silový tréning. Jednotlivé stanovištia sú konštruované tak, aby ich bolo možné individuálne prispôsobiť potrebám postavy. Preto je pri cvičení aj s maximálnou záťažou vždy zaistené správne držanie tela a cvičiaci sa tak vyhne nežiaducim zraneniam. Vďaka svojej variabilite a multifunkčnosti posilňovacia veža plne vyhovuje najmä domácim športovcom.

Funkcia posilňovacej veže FITMASTER
Variabilita tréningových stanovíšť. Posilňovacia veža je navrhnutá tak, aby všetky tréningové stanovištia bolo možné perfektne prispôsobiť individuálnym potrebám postavy. Počas tréningu na konkrétnej pozícii sa tak nemôže stať, že by pri vykonávanom cviku prekážalo iné stanovište.
Kontrolované vedenie cviku zaručujúce bezpečný tréning. Veľkou prednosťou posilňovacej veže je zaistenie úplne bezpečného priebehu tréningu s pevným vedením cviku. Dorazy na stanovištiach garantujú bezpečnosť cvičenia so zaťaženým stanovišťom i vo východiskovej pozícii (napríklad nehrozí nekontrolovateľný pád činky).
Popis posilňovacej veže FITMASTER
Tréningové stanovištia. Butterfly s oporou chrbta a oporou hrudníka, Latissimus - sťahovanie hornej kladky, tlaky na prsia a príťahy s oporou hrudníka a bezpečným vedením cviku, predkopávanie s bezpečnostným opretím nôh, unožovanie a veslovanie.
Centrálne kryté závažie. Centrálne kryté závažie s hmotnosťou 5-60 kg (12 × 5 kg). Nastavovanie záťaže sa vykonáva pomocou kolíka, čím je zaručená maximálna bezpečnosť bez nutnosti akejkoľvek ďalšej manipulácie so závažím. Centrálne kryté závažie nevyžaduje žiadnu ďalšiu manipuláciu so záťažou, tréning tak môže prebiehať individuálne aj bez asistencie inej osoby (na rozdiel od cvičenia s činkovými kotúčmi).
Zaťažiteľnosť jednotlivých stanovíšť. Butterfly, Latissimus, tlaky na prsia a predkopávanie a ďalšie stanovište max. 60 kg.
Minimálne nároky na priestor. Rozmery po zostavení (d × š × v): 170 × 109 × 200 cm.
Tréning na posilňovacej veži

Posilňované partie a vplyv na zdravie:

horná polovica tela: brucho, hrudník, ramená, chrbát, paže
dolná polovica tela: zadok, stehná, lýtka

Tréning na posilňovacej veži bezpečne precvičí všetky svalové partie. Multifunkčná veža umožňuje počas cvičenia striedať veľké množstvo pozícií a teda aj cvikov. Zároveň vďaka vysokej škálovateľnosti záťaže môžu takto posilňovať aj osoby menej fyzicky zdatné. Jednotlivé stanovištia posilňovacej veže sú konštruované tak, aby pri cvičení nedošlo k žiadnemu zraneniu.

Použité technológie
centrálne kryté závažie
Servis a záruky

Posilňovacia veža KETTLER FITMASTER, navrhnutá v Nemecku v spolupráci s Institute of Sports Science v Dortmunde a Heart-Clinic v Bad Oeyhausene, je zárukou spoľahlivej prevádzky a kvality prevedenia všetkých súčastí posilňovacieho stroja. Na všetok fitness sortiment KETTLER garantujeme nadštandardnú záručnú lehotu 36 mesiacov, počas ktorej vykonávame servis bezplatne priamo u zákazníka. Jednotlivé komponenty produktu majú svoje unikátne identifikačné číslo (viď montážny návod). Servis zaisťujeme samozrejme aj po uplynutí záručnej doby. Nadštandardnými zárukami a prvotriednym záručným aj pozáručným servisom vám chce KETTLER trvalo zaistiť plnohodnotný a bezstarostný tréning.

Kde nakúpiť/vyskúšať

Odporúčame si produkt pred nákupom vyskúšať a uistiť sa, či daný model bude plne vyhovovať, prípadne sa o vhodnosti trenažéra vopred poradiť s odborníkom. Kontaktovať môžete ktoréhokoľvek z našich autorizovaných predajcov KETTLER. Alebo sa vydajte priamo do jedného z našich showroomov KETTLER, a to v Prahe - Ruzyni, v Prahe - Čestliciach alebo v Bratislave - Zlatých pieskoch, kde je možné spojiť príjemné s užitočným - trenažérov si vyskúšať a vyskúšať aj.

Kvalita značky KETTLER
3 roky záruka, značkový servis u zákazníka
DIN EN 957-1/2, trieda H
testované podľa prísnych bezpečnostných noriem TÜV
ohodnotené prestížnym certifikátom akosti GS


Navštivte naše showroomy

Showroom, Bratislava

Více informací

Showroom, Praha - Čestlice

Více informací

Showroom, Praha - Ruzyně

Více informací

Potrebujete pomôcť s objednávkou?

+421 902 571 642 Infolinka TOORX

Naše značky

Zůstaňte ve spojení

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a získejte včasné slevové nabídky, aktualizace a informace o nových produktech.
Top