Rotoped KETTLER HOI RIDE Stone

Rotoped KETTLER HOI RIDE Stone

magnetický bicykel s hlbokým vstupom, manuálne nastavenie záťaže, záťaž 1-10 stupňov, prehľadný LCD displej, rozhranie Bluetooth, nastaviteľné sedlo a riadidlá, držiak na fľašu, zotrvačník 6 kg, hmotnosť 35,5 kg, nosnosť 110 kg, stone

 Celý popis
Dostupnosť v e-shope
K dispozícii od 14. 6. 2024
Vystaveno na showroomu
520 EUR
433 EUR bez DPH
Potrebujete pomôcť s objednávkou?
Servis u vásServis u vás
3  roky záruka 3 roky záruka
Doprava zadarmoDoprava zadarmo
Výrobca: KETTLER
Kód: HT1057-400
EAN: 7640119482071

Popis

Rotoped KETTLER HOI RIDE s hlbokým vstupom je ideálnou voľbou pre začiatočníkov, ktorí chcú pravidelne trénovať doma. Trenažér zaujme predovšetkým svojím komfortom, pevnou konštrukciou a výbavou, v ktorej nechýbajú žiadne praktické prvky a funkcie. Hladký a tichý chod stroja zabezpečuje magnetický brzdný systém s manuálnou reguláciou záťaže v rozsahu 1-10 stupňov. Intuitívny a ľahko ovládateľný LCD displej prehľadne zobrazuje najdôležitejšie tréningové hodnoty. Rozhranie Bluetooth a ANT+ ponúkne prepojenie trenažéra s vybranými tréningovými aplikáciami a hrudným pásom alebo inteligentnými hodinkami. Nízke stúpanie a individuálne nastaviteľné sedlo a riadidlá umožňujú jedinečný tréningový zážitok pre celú rodinu.

 


Navštivte naše showroomy

Showroom, Bratislava

Více informací

Showroom, Praha - Čestlice

Více informací

Showroom, Praha - Ruzyně

Více informací

Potrebujete pomôcť s objednávkou?

+421 902 571 642 Infolinka TOORX

Naše značky

Zůstaňte ve spojení

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a získejte včasné slevové nabídky, aktualizace a informace o nových produktech.
Top