Ergometr KETTLER HOI TOUR Blueberry

Ergometr KETTLER HOI TOUR Blueberry

ergometer s indukčnou brzdou, hlboký vstup, elektronická regulácia výkonu do 500 W, držiak na tablet, rozhranie BLE/ANT+ pre tréningové aplikácie, 20 programov vrátane. HRC režim, pamäť pre 4 osoby a 1 hosťa, sedlo s gélovými podložkami, 8 kg zotrvačník, hmotnosť 51 kg, nosnosť 150 kg, Blueberry

 Celý popis
Dostupnosť v e-shope
Skladem
1,149 EUR
958 EUR bez DPH
Potrebujete pomôcť s objednávkou?
Servis u vásServis u vás
3  roky záruka 3 roky záruka
Doprava zadarmoDoprava zadarmo
Bezplatná inštaláciaBezplatná inštalácia
Výrobca: KETTLER
Kód: EM1059-900
EAN: 7640119482125

Popis

Chcete zlepšiť svoju kondíciu bez toho, aby ste museli absolvovať hodiny monotónneho cvičenia? Potom je ergometer KETTLER HOI TOUR pre vás tým správnym trenažérom. Indukčný brzdný systém s maximálnym výkonom až 500 W, 20 motivačných programov a rozhranie Bluetooth na pripojenie obľúbených aplikácií zabezpečia skutočne rozmanitý tréning. Moderný LCD displej vám poskytne komplexný prehľad o najdôležitejších tréningových údajoch. Individuálne nastaviteľné riadidlá a sedlo s gélovými vankúšikmi, pedále s nastaviteľnými popruhmi, držiak na smartfón a tablet a praktický držiak na fľašu vám poskytnú úplné pohodlie počas každodennej tréningovej dávky.

Praktické výhody trenažéra

Indukčný brzdový systém s 2 užívateľskými režimami. Režim AUTO (nezávislý od rýchlosti) - používateľ si zvolí cieľovú záťaž vo wattoch (25-300 W, v krokoch po 5 W). Brzdný odpor sa reguluje automaticky podľa hodnoty cieľovej záťaže. Režim MANU (závislý od rýchlosti) - používateľ si zvolí úroveň záťaže, ktorá zostáva nezávislá od rýchlosti (20 úrovní záťaže, až do 500 W). Na displeji sa zobrazujú aktuálne hodnoty výkonu vo wattoch (25-250 W, v krokoch po 5 W) v režime AUTO a úroveň zaťaženia v režime MANU.

 

 


Navštivte naše showroomy

Expedičný sklad KETTLER, Bratislava

Více informací

Showroom, Praha - Čestlice

Více informací

Showroom, Praha - Ruzyně

Více informací

Potrebujete pomôcť s objednávkou?

+421 902 571 642 Infolinka TOORX

Naše značky

Zůstaňte ve spojení

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a získejte včasné slevové nabídky, aktualizace a informace o nových produktech.
Top