Posilňovacia veža KETTLER MULTIGYM PLUS

Posilňovacia veža KETTLER MULTIGYM PLUS

multifunkčná posilňovacia veža, veľká variabilita stanovíšť, systém 3D Flex Motion, Butterfly, Latissimus, unožovanie, veslovanie, závažie 5-80 kg, nosnosť 130 kg

 Celý popis
Dostupnosť v e-shope
K dispozícii od 7. 6. 2024
1,299 EUR
1,083 EUR bez DPH
Potrebujete pomôcť s objednávkou?
Servis u vásServis u vás
3 roky záruka 3 roky záruka
Doprava zadarmoDoprava zadarmo
Výrobca: KETTLER
Kód: MG1042-100
EAN: 7640119481470

Popis

Multifunkčná posilňovacia veža KETTLER MULTIGYM PLUS je určená pre pravidelný silový tréning v prostredí domácej posilňovne. Ponúka celý rad tréningových stanovíšť pre efektívne posilnenie ako hornej, tak dolnej časti tela. Možnosti posilňovania o celý rad ťahových cvikov navyše rozširuje špeciálne stanovište so systémom 3D Flex Motion. Jednotlivé stanovištia sú vysoko variabilné, je možné ich ľahko upravovať podľa individuálnych požiadaviek trénujúceho. Centrálne kryté závažie s hmotnosťou 80 kg umožňuje bezpečné nastavovanie záťaže v 5 kg blokoch. Bezpečné prevedenie cviku a dlhú životnosť posilňovacej veže zaistí robustná konštrukcia doplnená ložiskami v kladkách a kvalitnými oceľovými lankami potiahnutými špeciálnym oteruvzdorným poťahom.

Pre koho je posilňovacia veža vhodná

Posilňovacia veža je vhodná pre každého, kto má záujem o komplexný a bezpečný silový tréning. Jednotlivé stanovištia sú konštruované tak, aby ich bolo možné individuálne prispôsobiť potrebám postavy. Preto je pri cvičení aj s maximálnou záťažou vždy zaistené správne držanie tela a cvičiaci sa tak vyhne nežiaducim zraneniam. Vďaka svojej variabilite a multifunkčnosti posilňovacia veža vyhovuje ako športovcom "začiatočníkom", tak aj pravidelným návštevníkom fitness centier.

Funkcia veže MULTIGYM PLUS

 • Variabilita tréningových stanovíšť. Posilňovacia veža je navrhnutá tak, aby všetky tréningové stanovištia bolo možné perfektne prispôsobiť individuálnym potrebám postavy a zároveň ich podľa potreby upravovať. Počas tréningu na konkrétnej pozícii sa tak nemôže stať, že by pri vykonávanom cviku prekážalo iné stanovište.
 • Unikátne stanovište pre cviky ťahom. Systém 3D Flex Motion, dômyselný mechanizmus polohovania ramien pre ťahové cviky, je úplne flexibilný a umožňuje meniť šírku a výškovú pozíciu úchopov pre cviky ťahom. Takto je možné precvičiť mnoho variantov ťahových cvikov či už postojačky, posediačky, alebo v predklone.
 • Kontrolované vedenie cviku zaručujúce bezpečný tréning. Veľkou prednosťou posilňovacej veže je zaistenie úplne bezpečného priebehu tréningu s pevným vedením cviku. Dorazy na stanovištiach garantujú bezpečnosť cvičenia so zaťaženým stanovišťom i vo východiskovej pozícii (napríklad nehrozí nekontrolovateľný pád činky).
 • Prevodový systém oceľových lán so špeciálnym oteruvzdorným poťahom. Prevodový systém je tvorený pevnými oceľovými lanami s excentrickým vedením priebehu.


Parametre veže MULTIGYM PLUS

 • Tréningové stanovištia. Butterfly, Latissimus - sťahovanie hornej kladky, tlaky a príťahy na prsia s oporou hrudníka a bezpečným vedením cviku, predkopávanie s bezpečnostným zaprením nôh, sťahovanie kladky v sede, unožovanie a veslovanie, unikátne stanovište pre flex cvikov v rôznych polohách a so zapojením všetkých svalových skupín.
 • Centrálne kryté závažie. Centrálne kryté závažie s hmotnosťou 5-80 kg (16 × 5 kg). Nastavovanie záťaže sa vykonáva pomocou kolíka, čím je zaručená maximálna bezpečnosť bez nutnosti akejkoľvek ďalšej manipulácie so závažím. Centrálne kryté závažie nevyžaduje žiadnu ďalšiu manipuláciu so záťažou, tréning tak môže prebiehať individuálne aj bez asistencie inej osoby (na rozdiel od cvičenia s činkovými kotúčmi).
 • Zaťažiteľnosť jednotlivých stanovíšť. Latissimus, tlaky na prsia a predkopávanie a ďalšie stanovište max. 80 kg. Stanovište pre cviky ťahom 3D Flex Motion: 2 × 40 kg.
 • Minimálne nároky na priestor. Rozmery po zostavení (d × š × v): 181 × 156 × 200 cm. Nosnosť: 130 kg.

Tréning na posilňovacej veži

Posilňované partie a vplyv na zdravie:

 • horná polovica tela: brucho, hrudník, ramená, chrbát, paže
 • dolná polovica tela: zadok, stehná, lýtka

Tréning na posilňovacej veži bezpečne precvičí všetky svalové partie. Multifunkčná veža umožňuje počas cvičenia striedať veľké množstvo pozícií a teda aj cvikov. Zároveň vďaka vysokej škálovateľnosti záťaže môžu takto posilňovať aj osoby menej fyzicky zdatné. Jednotlivé stanovištia posilňovacej veže sú konštruované tak, aby pri cvičení nedošlo k žiadnemu zraneniu.

Servis a záruky

Posilňovacia veža KETTLER MULTIGYM PLUS, navrhnutá v Nemecku v spolupráci s Institute of Sports Science v Dortmunde a Heart-Clinic v Bad Oeyhausene, je zárukou spoľahlivej prevádzky a kvality prevedenia všetkých súčastí posilňovacej. Na všetok fitness sortiment KETTLER garantujeme nadštandardnú záručnú lehotu 36 mesiacov, počas ktorej vykonávame servis bezplatne priamo u zákazníka. Jednotlivé komponenty produktu majú svoje unikátne identifikačné číslo (viď montážny návod). Servis zaisťujeme samozrejme aj po uplynutí záručnej doby. Nadštandardnými zárukami a prvotriednym záručným aj pozáručným servisom vám chce KETTLER trvalo zaistiť plnohodnotný a bezstarostný tréning.

Kde nakúpiť/vyskúšať

Odporúčame si produkt pred nákupom vyskúšať a uistiť sa, či daný model bude plne vyhovovať, prípadne sa o vhodnosti trenažéra vopred poradiť s odborníkom. Kontaktovať môžete ktoréhokoľvek z našich autorizovaných predajcov KETTLER. Alebo sa vydajte priamo do jedného z našich showroomov KETTLER, a to v Prahe - Ruzyni, v Prahe - Čestliciach alebo v Bratislave - Zlatých pieskoch, kde je možné spojiť príjemné s užitočným - trenažérov si vyskúšať a vyskúšať aj.

Kvalita značky KETTLER

 • 3 roky záruka, značkový servis u zákazníka
 • testované podľa prísnych bezpečnostných noriem TÜV
 • ohodnotené prestížnym certifikátom akosti GS

Navštivte naše showroomy

Showroom, Bratislava

Více informací

Showroom, Praha - Čestlice

Více informací

Showroom, Praha - Ruzyně

Více informací

Potrebujete pomôcť s objednávkou?

+421 902 571 642 Infolinka TOORX

Naše značky

Zůstaňte ve spojení

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a získejte včasné slevové nabídky, aktualizace a informace o nových produktech.
Top